Firmamız, ürün ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz soruları ve cevaplarını sayfamızda bulabilirsiniz.Cevabını bulamadığınız her türlü sorunuzu, talep ve önerilerinizi istediğiniz zaman bize iletebilirsiniz.

Ürünler Nasıl Paketlenmektedir ve Üretilmektedir?

Ürünleriniz size teslim ediliş anına kadar hiç bir şekilde el değmeden özel paketleri içerisinde kapınıza kadar getirilmektedir. Tek tek farklı paketlerde yer alan maskelerimiz tek kullanımlık olmakla birlikte özenle hazırlanmıştır. Yumuşak ve Esnek yapısı sayesinde cildinizde herhangi bir rahatsızlık oluşmamaktadır. Özel yapısı sayesinde rahat nefes alınabilir bir dokusu vardır. 

Maskelerinizin Koruma Katmanları Nelerdir ve Nasıl Bir Yapısı Vardır?

Maskelerinizi saatlerce kullanarak rahatlığının sizde farkına varabilirsiniz.Maske ‘lerimizde bulunan burun teli sayesinde, Kullanım esnasında kozmetik olarak güzel görünmekte ve Koruma ve konforu iç içe sunan Maskelerimiz Her biri MELTBLOWN ve  SPUNBOND içeren 3 katlı bir koruma katmanına sahiptir. Bu katmanlar aldığınız nefesi dışardan gelen bakteri ve diğer unsurlara karşı filitreleyerek %99 ‘a kadar Bakteri Korumasını sağlamaktadır. 

Maskerlerinizin Ham Maddesi Nedir ve İçinde Ne Bulunmaktadır?

Maskemizin diğer özelliği ise acıtmayan yumuşak lastik kulaklarıdır. Bu lastikler kullanılırken esneyerek yumuşak yapısı sayesinde kullakalarınızı acıtmamaktadır. Hassas ciltlere dost özel pamuksu kumaşı ise Hipoalerjeniktir. Lateks, Paraben, Naylon, Klor İçermez. Maskeleri ‘mizin Geçirgenlik testi bağımsız kurumlarda, Arge merkezimizde yapılan ve kullanıcı deneyimlerinden alınan sonuçlara göre tam not alarak başarıyla geçmiştir. Sizlerde gönül rahatlığı ile test edip kullanabilirsiniz. 

Sertifikalarınız Varmı ve Güvenlik Testlerinizi Yaptırdınızmı?

Maskelerimiz TSE Günvenli üretim belgeli son teknoloji tesislerde maksimim hijyen koşullarında el değmeden üretilir. Kalitesiz ve Güvenemediğiniz maskeleri kullanarak sağlığınızı tehlikeye atmayınız. Sağlığınız önce sizin sonra çevrenizdeki kişiler için çok önemlidir. 

Maskelerimiz 3 Katlı Koruma katmanları özelliği sayesinde Bakterilere karşı %99.5 koruma sağlayarak siz ve çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürünümüz ‘de Yerli Malı, ISO KALİTE Sertifikaları, CE Sertifikaları olmakla birlikte bir çok sertifikaya ve Çevre Analiz Laboratuvarından alınmış başarılı analiz sonuçlarına sahip olmaktayız.Bu sertifikaları ve Raporları Türkiyede çok az sayıda alan başarılı firmalardan birisiyiz.