1982 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet POLAT tarafından kurulan POLSAN A.Ş.; Ev mobilyaları, Ofis mobilyaları, Tarım, İhracat konularında uzman ve üst düzey faaliyet göstermektedir. Mersin ve yurt dışında faaliyet gösteren firmamız Mersin’de üretim ve ihracat yapan Polsan Ofis mağazalarımızla hizmetinizdedir

 Bunun yanı sıra 2020 yılında COVID-19 sorunlarına karşı bireysel bir sorumluluk vazifesiyle cerrahi maske imalatına başladık.

Kavmask markasıyla yurt içi pazarda çok sayıda satış noktasında ürünlerimiz yer almaktadır.

İlkemiz müşterilerimize en iyi hizmet ve kalite sunmak olup, ofis mobilyalarında kurumsal müşterilerimize uzman mimar ve müşteri temsilcilerimizle proje çalışmaları sunuyoruz.

Kurumsal anlayışta 38. Yılına girecek olan firmamız ciddi bir rekabet anlayışında sürekli yenilik ve eğitim politikası izleyip ilklere imza atmayı bir prensip haline getirmiştir.

Bu anlayışta son olarak tüm hizmetlerimizi sizlere ulaştırabilmek adına polsanmobilya.com.tr adresini hazırlayıp bu adres üzerinden en son tasarım mobilyaları en iyi fiyata sipariş edebilme imkanı sağlamaktadır.